KAS STĀV AIZ PROJEKTA?
Ziedojumu fonds Ukrainai
U Přehrady 3204/61
Jablonec n.N.
466 01
PVN: CZ17964687
Jablonec n.N.
466 01
PVN: CZ17964687
Humānās palīdzības operācija, lai ar gaisa tiltu nogādātu humāno palīdzību aplenkto pilsētu Avdijivkas, Kliščevkas, Kupjanskas aizstāvjiem un iedzīvotājiem, kā arī apgabalam pāri Dņepras upei. Mums ir jāpaātrina jaunu izturīgu bezpilota lidaparātu ražošana, ar kuriem uz Ukrainas pozīcijām var nogādāt līdz pat 20 kg kravas.
Finansēt pēc iespējas lielāka skaita izturīgo bezpilota lidaparātu ARCZ10 “Polednice”, kas spēj pārvadāt līdz 20 kg kravas, ražošanu un piegādi, un to izmantošanu, lai izveidotu gaisa tiltus uz ielenktajām Ukrainas armijas pozīcijām. Droni piegādās aizstāvjiem humāno palīdzību, medicīnas preces un aprīkojumu.
Pēc iespējas vairāk ARCZ10 “Polednice” dronu un to misiju aksesuāru. Droni būs aprīkoti ar autopilota sistēmu, kas ļaus tos vadīt pat personām bez iepriekšējas pieredzes ar droniem, tādējādi dronu varēs vadīt bez manuālas iejaukšanās. Turklāt droniem būs elektronika attēlu pārraidei un uzlabotai izkrišanas vietas identificēšanai, tostarp darbībai naktī, pagarinot to darbības iespējas līdz pilnām 24 stundām.
Šo bezpilota lidaparātu izstrādē ir iesaistīti brīvprātīgie no bezpeļņas organizācijas Czech Aerospace Intelligence, kas specializējas necentrisko un robotizēto risinājumu izstrādē, lai atbalstītu Ukrainu cīņā pret Krievijas agresiju.
Viena drona ražošanas provizoriskās izmaksas ir aptuveni 5120 EUR, ieskaitot jaudīgu kravas nomešanas servoiekārtu un citu nepieciešamo komponentu izstrādi.
Bezpilota lidaparāti Ukrainai tiks piegādāti nekavējoties un uz ilgu laiku.
Czech Aerospace Intelligence, z.s. ir brīvprātīgo iniciatīva, kas nodarbojas ar FPV dronu, antenu un prototipu ražošanu, lai atbalstītu Ukrainu, vienlaikus cenšoties izveidot spēcīgu dronu aizsardzības ekspertu kopienu Čehijā - attīstīt teritoriālo aizsardzību, izmantojot civiliedzīvotāju brīvprātīgos. Šis projekts ne tikai sniedz tūlītēju palīdzību tiem, kam tā nepieciešama, bet arī stiprina aizsardzības un tehnoloģisko pašpietiekamību mūsdienu konflikta apstākļos.
Aerospace brīvprātīgie jau ir radījuši simtiem dronu, kas lido un palīdz Ukrainā. Tāpat viņi strādā pie prototipiem un pēta dronu izmantošanas veidus, piemēram, mākslīgā intelekta, radiosakaru un citu sensoru izmantošanu.
Bezpilota lidaparātu transportēšanu uz Austrumukrainu, tostarp operatoru testēšanu un apmācību, nodrošina pazīstamā grupa VozímDrony, kas jau gandrīz divus gadus nodarbojas ar bezpilota lidaparātu transportēšanu.
Tāpēc šo tīmekļa vietnes versiju tulko automātiskais tulkotājs, un tajā var būt kļūdu. Ja vēlaties uzlabot vietnes kvalitāti, lūdzu, sazinieties ar mums.